Een overzicht van de jaarlijkse en eenmalige kosten voor SSL-certificaten. Hulp nodig bij de keuze van een SSL-certificaat? Gebruik de SSL keuzehulp.

SSL prijslijst

JaarlijksEenmaligExtra domein (SAN) per jaar
Basic DV4.9515.00
Basic OV25.0015.00
Basic EV85.0015.00
Multidomain DV14.0015.007.50
Multidomain OV53.0015.0020.00
Multidomain EV159.0015.0047.00
Wildcard DV43.0015.00
Wildcard OV125.0015.00

Welk SSL-certificaat moet je kiezen?

Om het voor jou zo eenvoudig mogelijk te houden, hebben we een superhandige SSL-kiezer ontwikkeld.

Start de SSL-kiezer