Een overzicht van de jaarlijkse en eenmalige kosten voor SSL-certificaten. Hulp nodig bij de keuze van een SSL-certificaat? Gebruik de SSL keuzehulp.

SSL prijslijst

JaarlijksEenmaligExtra domein (SAN) per jaar
Basic DV4.9515.00
Basic OV25.0015.00
Basic EV85.0015.00
Multidomain DV14.0015.007.50
Multidomain OV53.0015.0020.00
Multidomain EV159.0015.0047.00
Wildcard DV43.0015.00
Wildcard OV125.0015.00
SSL bestellen

Welk SSL-certificaat moet je kiezen?

Om het voor jou zo eenvoudig mogelijk te houden, hebben we een superhandige SSL-kiezer ontwikkeld.

Start de SSL-kiezer